Zahide Yetiş'le 467. Bölüm

Zahide Yetiş'le 467. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel, Dr. Elif Güveloğlu’nun doğru beslenerek vücuduna sağlık katmak isteyenlere özel, hastalıklarla savaşan doğal tariflerini verirken, Dr. Yavuz Dizdar ile Patoloji ve Fitoterapi Uzmanı Dr. Elif Güveloğlu beslenmeyle ilgili merak edilenleri yanıtladı. 35 yıllık kasap Mustafa Karabulut’un yemeklere lezzet veren et ürünleri hileli mi, beslenelim derken sağlığımızdan mı oluyoruz sorularını yanıtlayacağı programda, Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Akın Akyurt göz sağlığı ile ilgili merak edilenleri paylaşıldı. Ayrıca Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş estetik ameliyatları ile ilgili bilinmeyenleri paylaşıldı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.