Zahide Yetiş'le 466. Bölüm

Zahide Yetiş'le 466. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel pratik, ekonomik ve lezzetli tarifler verirken, İç Hastalıkları ve Hemotoloji Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Çetiner şeker kansere sebep olur mu, şeker, oluşmuş bir kanser hücresini besleyip gelişmesine neden olur mu, kahve tüketimi insan ömrünü uzatır mı, kahvenin kanser üzerinde nasıl bir etkisi var sorularını yanıtladı. Ayrıca Psikiyatri Uzmanı Dr. Cem Öge ile Dahiliye Uzmanı Dr. Ömer Kaç’ın neden çok yemek yiyoruz, Neden kilo veremiyoruz, sinirli ve öfkeliyken yemek yemenin sebepleri nelerdir sorularını yanıtladıkları programda, Göz Hastalıkları ve Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. Aysun İdil ile Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Şennur Özkaya az görenlere yönelik sosyal farkındalık projeleri ve tedavisinin detaylarını verdi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.