Zahide Yetiş'le 464. Bölüm

Zahide Yetiş'le 464. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel bisküvili 5 dakika pastası ve peynirli bayat ekmek pizzası tarifleri verirken, KBB Uzmanı Prof. Dr. Dilaver Özturan kulak, burun, boğaz hastalıklarına dair merak edilenleri yanıtladı. Eczacı Selen Esener’in cilt kusurlarına mutfak malzemelerinden yapılabilecek etkili güzellik tarifleriyle konuk olacağı programda, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Nihat Tanfer çene kemiğinde yaşayan sorunlar nelerdir, kaybolan çene kemiği nasıl tedavi edilir sorularını yanıtladı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.