Zahide Yetiş'le 459. Bölüm

Zahide Yetiş'le 459. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel kıymalı patates çanakları ve milföy tabağında muhallebi yapımını gösterirken, Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar sağlıklı bir hayat için nelere dikkat etmeliyiz, hangi gıdanın ömrü ne kadardır sorularını yanıtladı. Gıda Mühendisi Prof. Dr. Bülent Nazlı’nın sağlıklı beslenmeye dair merak edilenleri yanıtlayacağı programda Estetik Diş Hekimi Efe Kaya çocuklarda ağız ve diş sağlığı ile ilgili bilgiler verdi. Ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel dünyanın dört bir yanından gelen çocuk misafirler renkli performanslarıyla konuk oldu.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.