Zahide Yetiş'le 458. Bölüm

Zahide Yetiş'le 458. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel dereotlu saçaklı poğaça ve ev yapımı Hindistan cevizli çikolata tarifi verirken, Araştırmacı-Yazar Mehmet Ali Bulut hastalığı kendimiz mi tercih ediyoruz, hastalanmama ihtimalimiz var mı, vücudumuzun günde kaç öğün beslenmeye ihtiyacı var sorularını yanıtladı. Dr. Özlem Cankurtaran’ın doğru sağlık okuryazarlığı, annelerin temel sağlık konuları olmak üzere birçok alanda bilinçlendirilmesini hedefleyen “Evimizin Sağlık Elçileri” projesinin detaylarını anlatacağı programda, Protez Uzmanı Diş Hekimi Dr. İlker Arslan ağız ve diş sağlığına dair merak edilenler ile estetik gülüşlerin sırlarını verdi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.