Zahide Yetiş'le 455. Bölüm

Zahide Yetiş'le'nin 455. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel buzluk böreği ve fincandan mini pasta tarifi verirken, Araştırmacı-Yazar İpek Kuşçu probiyotik havuç turşusu, ev yapımı çikolatalı hızlı dondurma gibi mevsimine göre hem sağlıklı hem de sindirim dostu tariflerini paylaşıyor. Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Kerem Bıkmaz’ın belimiz neden ağrır, bel ağrıları ne zaman ciddiye alınmalı sorularını yanıtlarken, Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Veysel Öztürk ile katarakt hastaları ile uzağı ve yakını görmekte zorluk çeken hastalarda hangi göz tedavileri uygulanıyor sorusu yanıt buluyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.