Zahide Yetiş'le 450. Bölüm

Zahide Yetiş'le 450. Bölümünde; Spiritüel Danışman ve Yazar Tuğçe Işınsu pozitif düşünmek hayatımızı nasıl etkiliyor, geçmişte yaşananlar (ayrılıklar, mutluluklar, kayıplar) bizi nasıl etkiler, hayatında değişiklik isteyenler neler yapmalı sorularını yanıtlarken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel kuş yuvasında pizza ve ev yapımı krokanlı pasta tarifi verdi. Ev yoğurdu mu, yoksa hazır yoğurt mu sağlıklı, hazır gıdalar mı, yoksa doğal gıdalar mı sağlıklı, probiyotik kullanımı gerekli mi, ömrü uzatmanın yolu nedir, kuru fasulye ile pilav birlikte tüketilmeli diyen Uzm. Dr. Aydın Duygu ile ezber bozan açıklamalarıyla gündem yaratan Dr. Yavuz Dizdar sağlıklı yaşam ve beslenmeye dair açıklamalarıyla konuk oldu. Ayrıca Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Akın Akyurt göz sağlığına dair merak edilenleri anlattı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.