Zahide Yetiş'le 447. Bölüm

Zahide Yetiş'le 447. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel’in milföy çanağında tavuk sote ve dantelli kurabiye tarifi verirken, Patoloji ve Fitoterapi Uzmanı Dr. Elif Güveloğlu doğru beslenerek vücuduna sağlık katmak isteyenlere özel, hastalıklarla savaşan sağlıklı yaşam önerileri ve doğal karışımlarıyla konuk oldu. Avukat Hazal Karaoğlan’ın aile ve kadın-erkek ilişkilerine dair hukuku haklarımızı anlattığı programda, isim analisti Önder Özcan ismimiz hayatımız, geleceğimiz için neden önemli, ismimizdeki harfler karakterimize yansıyor mu, isimlerimizin sosyal hayatımıza, sağlık ve psikolojik yönümüze etkileri var mı sorularını yanıtladı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.