Zahide Yetiş'le 446. Bölüm

Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan "Zahide Yetiş'le" bugün; Yemek Yazarı Elif Korkmazel susamlı katmer poğaça ve çikolata bohçası tarifleri verirken, Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mahmut Akyıldız kalp sağlığına dair merak edilenleri anlattı. Araştırmacı-Yazar Mehmet Ali Bulut’un hastalığı kendimiz mi tercih ediyoruz, hastalanmama ihtimalimiz var mı, vücudumuzun günde kaç öğün beslenmeye ihtiyacı var, kan grubumuz beslenmemizde rol oynuyor mu sorularını yanıtladığı programda, Eğitim Uzmanı Koray Varol ise başarılı çocuklar için çok önemli önerilerde bulundu.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.