Zahide Yetiş'le 440. Bölüm

Zahide Yetiş'le 440. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel külah börek ve kozalak tatlı tariflerini verirken, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Kerem Bıkmaz her bel ağrısı, bel fıtığı mıdır, evde bel fıtığını anlamak mümkün mü, belimiz neden ağrır sorularını yanıtladı. Ayrıca Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Felsefeci, Aile Danışmanı Dr. Uğur Güneşli çocuklarımızla neden iletişim kuramıyoruz, kuşak farkı neyin farkı, çocuklarda özgüven eksikliğin sebepleri nelerdir sorularının yanıtlarıyla Zahide Yetiş’in konuğu oldu.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.