Zahide Yetiş'le 431. Bölüm

Zahide Yetiş'le 431. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel buz kalıbında kolay mantı ve dolgu çikolatalı kurabiye tarifleri verirken, Fizyoterapist Zafer Aksungur bel ve boyun fıtığı olanlar, diz ağrıları nedeniyle merdiven çıkamayanlar, bel ağrısından yürüyemeyenler, ameliyattan korkanlar için hem ağrılarla ilgili merak edilenleri cevapladı hem de canlı yayında muayene etti. Ayrıca Pilates ve Yoga Eğitmeni Mehtap Fuatoğlu hamilelikte pilates neden önemli, kimler hamilelik pilatesi yapabilir, doğum sonrasında ne zaman pilatese başlanmalı sorularını yanıtlarken, Zahide Yetiş canlı yayında pilates yapıp, doğuma hazırlandı!

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.