Zahide Yetiş'le 430. Bölüm

Zahide Yetiş'le 430. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel, kıymalı milföy börek ve karamelli muzlu kek tarifleri verirken, Eczacı, Fitoterapist, Gaps Diyeti Uzmanı Elif Kaya, Gaps diyetinin ayrıntılarını, bağırsakların çalışma sistemini, bağırsakların beyinle ve bağışıklıkla ilişkisini anlattı. Aile Hekimi Uzmanı Dr. Aydın Duygu’nun demir eksikliğinden bağırsak problemlerine, stresten obeziteye kadar birçok hastalıkla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunacağı programda Eğitim Uzmanı Koray Varol, çocuklarda sorumluluk bilincini ve duygusunu geliştirmek için ne yapılmalı sorusunu yanıtladı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.