Zahide Yetiş'le 428. Bölüm

Zahide Yetiş'le 428. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel dereotlu pofuduk açma ve bisküvili kış keki tarifleri verirken, Felsefeci ve ilahiyatçı Prof. Dr. Caner Taslaman dinimizde burçlar var mı, burçlar yaşamımızı etkiler mi, sezaryen doğum kaderimizi etkiler mi, rüyalar gelecekten haber verir mi sorularını yanıtladı. Ayrıca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Yrd. Doç. Alp Baturalp diz ve kalça kireçlenmesine dair merak edilen soruların yanıtlarını verdi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.