Zahide Yetiş'le 427. Bölüm 3. Kısım

Zahide Yetiş'le'nin 427. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel milföy çanağında süslü pilav ve sultan sarması tatlısı tarifi verirken, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert tüp bebek, normal doğum, sezaryen doğum ve kadın hastalıklarına dair merak edilen soruları yanıtladı. Uzman Estetisyen Yasemin Miras’ın ev yapımı doğal, pratik ve ekonomik güzellik tarifleri verdiği programda, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Kerem Bıkmaz her bel ağrısı, bel fıtığı mıdır, evde bel fıtığını anlamak mümkün mü, belimiz neden ağrır, bel ağrıları ne zaman ciddiye alınmalı sorularını yanıtladı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.