Zahide Yetiş'le 424. Bölüm

Zahide Yetiş'le 424. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel pırasalı kek ve üzümlü kurabiye tarifleri verirken, Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Cahide Topsakal bel ağrıları ve bel fıtığı, boyun ağrısı ve boyun fıtığı ile omuz, sırt, bacaklardaki ağrılar ve tedavi yöntemlerine dair merak edilen soruların yanıtlarını verdi. Ayrıca aşırı kilolarıyla savaşan Saliha Hanım’ı emanet ettiğimiz uzmanlarımız Obezite ve Diyabet Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Tuğrul Demirel ve Diyetisyen Sinem Altın, Zahide Yetiş’in konuğu oldu.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.