Zahide Yetiş'le 413. Bölüm

Zahide Yetiş'le 413. Bölümünde;Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan "Zahide Yetiş'le" Yemek Yazarı Elif Korkmazel misafirlerine pratik ve lezzetli tarifler hazırlamak isteyenlere özel tarifler verirken, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı Ayhan Ercan sedef, egzama, kilo verme ve cilt lekeleri gibi şikayetlere doğal önerilerini paylaştı. Ayrıca Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Kerem Bıkmaz, belimiz neden ağrır, bel ağrıları ne zaman ciddiye alınmalı, her bel ağrısı bel fıtığı mıdır, ameliyatsız bel fıtığı tedavisi mümkün mü sorularını yanıtladı..

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.