Zahide Yetiş'le 411. Bölüm

Zahide Yetiş'le 411. Bölümünde; Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Aydın Demircan kordon kanı nedir, kordon kanındaki kök hücreler ne işe yarar, kordon kanı neden ve nasıl saklanır sorularını yanıtlarken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel kek kalıbında kıymalı sebzeli tost ve çikolatalı fıstıklı tartolet tarifini verdi. Eczacı, Fitoterapist, Gaps Diyeti Elif Kaya ise Gaps diyetinin ayrıntıları, bağırsakların çalışma sistemi, bağırsakların beyinle ve bağışıklıkla ilişkisine dair merak edilenleri anlattı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.