Zahide Yetiş'le 410. Bölüm

"Zahide Yetiş'le" 410. Bölümünde; Estetik Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan sağlıklı ve güzel gülüşlerin sırlarını anlatırken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel mısır unlu poğaça ve çikolatalı yaş pasta tariflerini paylaşıyor. Fizik, Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doç. Dr. Ahmet İnanır’ın bel ve boyun fıtığı neden arttı, hangi hatalar bel boyun fıtığına sebep oluyor, bel fıtığından ameliyatsız kurtulmak mümkün mü sorularını yanıtladığı programda, Patoloji ve Fitoterapi Uzmanı Dr. Elif Güveloğlu hastalıklara karşı sağlıklı bir yaşam için doğal karışım önerileri veriyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.