Zahide Yetiş'le 401. Bölüm

Zahide Yetiş'le 401. Bölümünde; Eğitim Uzmanı Koray Varol çocuğun başarısı için nasıl hedef belirlenmeli, hayat başarısı için okul döneminde çocuklarla nasıl iletişime geçilmeli sorularını yanıtlarken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel kırmızı biber sandalları ve damat pastası tariflerini verdi. Akupunktur ve Beslenme Uzmanı Dr. Murat Topoğlu ile Beslenme ve Diyet Uzmanı Berrin Yiğit’in sağlıklı yaşam ve beslenmeye dair çarpıcı açıklamalarda bulunacağı programda, KBB Uzmanı Op. Dr. Bülent Koç piezo burun estetiğinin detaylarını paylaştı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.