Zahide Yetiş'le 381. Bölüm

Zahide Yetiş'le 381. Bölümü'de; Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş yüz gençleştirme ameliyatları hangi durumlarda yapılır, kırışıklardan kalıcı olarak kurtulmak mümkün mü sorularını yanıtlarken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel zamanla yarışan hanımlara pratik tarifler verdi. Avukat Olgun Hamarat'ın kadın- erkek ve aile ilişkilerine dair yaşananların hukuksal boyutlarını paylaşacağı programda, TV ve Radyo Programcısı Funda Özkalyoncuoğlu kadın-erkek ve aile ilişkilerine dair keyifli sohbetiyle konuk oldu.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.