Zahide Yetiş'le 375. Bölüm

Zahide Yetişle'de 375. Bölümünde; Çocuk Ürolojisi ve Robotik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Selçuk Sılay 5 yaş üstü çocuklarda gece yatak ıslatmanın nedenleri ve tedavi yöntemlerine dair merak edilen soruların yanıtlarını verirken, Yemek Yazarı Elif Yılmazel zamanla yarışan hanımlar için hem pratik hem lezzetli tariflerini paylaştı. Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar’ın sağlıklı yaşam ve beslenmeye dair ezber bozan açıklamalarda bulunduğu programda, Patoloji ve Fitoterapi Uzmanı Dr. Elif Güveloğlu hastalıklara karşı sağlıklı bir yaşam için doğal karışım önerilerini paylaştı. Ayrıca Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş ile estetikle ilgili akıllarda soru işaretleri kalan noktalar yanıt buldu.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.