Zahide Yetiş'le 367. Bölüm

Zahide Yetişle'nin 367. Bölümünde; Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş estetikle ilgili merak edilenleri paylaşırken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel hem sizin hem de çocuklarınızın çok seveceği pratik tarifleri veriyor. Eczacı Elif Kaya’nın Gaps diyetinin ayrıntıları, bağırsakların çalışma sistemi, bağırsakların beyinle ve bağışıklıkla ilişkisine dair merak edilenleri anlattığı programda Gazeteci-Yazar Mehmet Ali Bulut, kan grubumuz beslenmemizde rol oynuyor mu, kişiye özel beslenme sağlık için ne kadar önemli sorularını yanıtlıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.