Zahide Yetiş'le 364. Bölüm

Zahide Yetişle'nin 364. Bölümünde; Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ertan Sunay göz sağlığında doğru bildiğimiz yanlışlar neler, göz sağlığımız için nelere dikkat etmeliyiz sorularını yanıtlarken, Mutfak Yazarı Elif Korkmazel farklı lezzetler arayanlar için birbirinden lezzetli tariflerini paylaşıyor. Fizyoterapist Zafer Aksungur’un çok konuşulan geleneksel bel ve boyun ağrıları geçirme yöntemlerini anlattığı programda Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Murat Aksoy damar sağlığı ve varise dair merak edilenleri yanıtlıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.