Zahide Yetiş'le 351. Bölüm

"Zahide Yetiş'le"nin 351. Bölümünde; Akşama ne yemek yapacağım diyenler için pratik ve lezzetli tarifleri vermek üzere Yemek Yazarı Elif Korkmazel konuk oluyor. Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar’ın sağlıklı yaşam ve beslenmeye dair ezber bozan açıklamalarıyla konuk olduğu programda, Fizik, Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doç. Dr. Ahmet İnanır bel ve boyun fıtığından ameliyatsız kurtulmak mümkün mü, bel ve boyun fıtığı olanlar nelere dikkat etmeli sorularını yanıtlıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.