Zahide Yetişle 347. Bölüm

Zahide Yetiş'le 347. Bölümünde; şeker hastalığının sebepleri ve tedavi yöntemleri neler sorularını yanıtlamak üzere Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kerim Güzel konuk olurken, reçellerinin ünü Türkiye’yi aşmış, Alaçatı’nın meşhur reçelcisi Niko Germiyan, patatesten sarımsağa, patlıcandan kırmızı acı bibere, 360 çeşitten fazla reçeli nasıl yaptığını anlattı. Ayrıca Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Gastroenteroloji ve Hepatoloji Uzmanı Prof. Dr. Raşit Vural Yağcı, anne sütünün faydaları nelerdir, bebekler ne zaman ek gıdaya geçmeli, organik sütler anne sütü yerine geçer mi sorularını yanıtladı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.