Zahide Yetiş'le 338. Bölüm

Zahide Yetiş'le"de bugün; en büyük hayaliniz çocuk sahibi olmak mı, tüp bebek tedavisine ne zaman başlanmalı sorularını Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Bülent Tıraş yanıtlarken, Halk Sağlığı Uzmanı Doç. Dr. Oğuz Özyaral sağlığımız için uyarılarda bulundu. Tansiyon sinsice yakanıza mı yapıştı, varis ağrılarından kurtulamıyor musunuz, damar sağlığınız için nasıl beslenmeliyiz sorularını yanıtlamak üzere Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Murat Aksoy konuk oldu.

 

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.