Zahide Yetiş'le 292. Bölüm

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı "Zahide Yetiş'le"de bugün; Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr Betül Görgen, tüp bebek tedavisiyle ilgili merak edilenleri anlatıyor. Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Kadir Demir’in mide ve bağırsak sağlığıyla ilgili beslenme önerilerinde bulunacağı programda Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel ise hayatı kolaylaştıran pratik bilgiler ve lezzetli tarifleri paylaşıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.