Zahide Yetiş'le 291. Bölüm

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı "Zahide Yetiş'le"de bugün Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Bülent Koç’la çocuklarda burun tıkanıklığı ve horlamanın nedenleri, Uzman Psikolog Yeşim Çaylaklı ile bebeklerle doğru iletişim kurmanın yolları konuşulurken doğal, pratik ve sağlıklı  yaşama dair tüm merak edilenler ise Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı Ayhan Ercan ile konuşuluyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.