Zahide Yetiş'le 275. Bölüm

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı "Zahide Yetiş'le"de bugün sağlıklı bir hayat için nelere dikkat etmeliyiz, günlük hayatlarımızın vazgeçilmezi olan hangi gıdalar ve ürünler yaşam kalitesini düşürür, sahte tereyağı, süt, peynir, kaşar peynir gibi gıdalar nasıl anlaşılır konuları Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar ile Kur'an'-ı Kerim’in Allah’tan geldiğinin delilleri nelerdir, bir Müslüman gününü nasıl geçirmelidir, Kur'an'-ı Kerim’in inanılmaz mucizeleri, Kuran’da dünyanın sonu ve ölümden sonrası nasıl anlatılıyor ve Kur'an’da kıyamet nasıl anlatılıyor konuları ise Modern Din Bilimci Prof. Dr. Caner Taslaman ve Yazar Emre Dorman ile konuşuluyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.