Zahide Yetiş'le 269. Bölüm

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı "Zahide Yetiş'le"de bugün kanserden korunmak için neler yapılmalı, nasıl beslenilmeli, hastalıklara karşı sağlıklı bir yaşam için doğal karışım önerileri ve kadınlara özel bağışıklığı güçlendirecek öneriler Patoloji ve Fitoterapi Uzm. Dr. Elif Güveloğlu ile fıtıkla karışan hastalıklar nelerdir, bel fıtığı olup olmadığınızı nasıl anlarız, yürüme bozukluğu kötü bir hastalığın habercisi olabilir mi, bel ağrısı ihmal edilirse felce neden olur mu ve dar kanal hastası olup olmadığınızı nasıl anlarsınız konuları Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Cahide Topsakal ile konuşuluyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.