Zahide Yetiş'le 251. Bölüm


Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı "Zahide Yetiş'le"de yaşam kalitesini düşüren migrenden kurtulma yolları, neden başımız ağrıyor, hangi tür baş ağrısı tehlikelidir, migren ataklarına karşı neler yapabiliriz, hamile ve emziren kadınlar da migrene karşı neler yapılabilir ve çocuklarda migren nasıl anlaşılır konuları Op. Dr. Ufuk Askeroğlu ile rüyalar ve hayatımıza etkilerine dair tüm merak edilenler ise Araştırmacı Yazar Volkan Kemal Ergenekon ile konuşuldu

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.