Zahide Yetiş'le 246. Bölüm

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı "Zahide Yetiş'le"de bugün tüp bebek kaç kez denenebilir, tedavi sürecinde neler yaşanır, şişmanlık anne olmayı engeller mi, 40 yaş üzeri çocuk isteyenlere  nasıl bir tedavi uygulanır, üreme check-up'ı nedir konuları Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr.Hakan Özörnek ile zayıflamaya yardımcı sağlıklı ve pratik tarifler ise Akupunktur Uzmanı Dr. Murat Topoğlu ile konuşuluyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.