Zahide Yetiş'le 224. Bölüm

 "Zahide Yetiş'le"de bugün ezber bozan açıklamalar, sağlıklı yaşamın sırları, şaşırtan ve zayıflatan egzersiz önerileriyle Dr. Fevzi Özgönül ile yeni yıla sağlıklı ve formda başlamak isteyenler için 21 günlük etkili öneriler ve tarifler, uykusuzluk, yorgunluk, kilo problemi yaşayanlar için özel öneriler ve beslenmede yapılan yanlışlar konuşuldu. İkinci konuğu Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel ile ise çay poşetinin bilinmeyen faydaları, yaşlanmaya karşı maske, mürekkep lekeli gömleklere ne yapılacağı konularında hayatı kolaylaştıran bilgileri paylaşıldı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.