Zahide Yetiş'le 201. Bölüm

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı "Zahide Yetiş'le"de göz içi mercek lensi nedir, kimlere yapılır, kataraktın nedenleri ve tedavi yöntemleri, göz kuruluğunun sebepleri nelerdir, kimlerde görülür, bilgisayar kullanımı, çok televizyon seyretme veya okumak gözümüze zarar verir mi, çocuklarda göz muayenesi ilk kaç yaşında yapılmalı, şeker hastalığı ve yüksek tansiyon gözü etkiler mi ve göz tansiyonu belirti verir mi konuları Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Sinan Göker  ile idrar yolu enfeksiyonu için bitkisel öneriler, balgam söktürücü kür, bademcikler için bitkisel formül, arpacık için kür ve dizlerde sıvı kaybı için kür konuları ise Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ile konuşuldu

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.