Zahide Yetiş'le 5. Bölüm

Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, Fisun Fırat ile yemek köşesinde birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalarının paylaşılacağı “Zahide Yetiş’lede bugün dua ve beddua konuları işleniyor. “Duaların kabul olması için nelere dikkat edilmelidir?”, “Anne-babanın çocuklarına etmiş olduğu beddualar tutar mı?”, “Beddua etmek günah mıdır?”, “Kişinin kızdığı zaman yaptığı beddua tutar mı?”, ”Dua ederken kıbleye dönmek şart mıdır? ”, “Peygamberimiz gün içinde hangi duaları okurdu?” gibi konu başlıkları Prof. Dr. Mustafa Karataş ile konuşuluyor.

 

Aradığınız her şey “Zahide Yetiş’le”de...

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.