Zahide Yetiş'le 148. Bölüm

Her sabah capcanlı bilgi dolu keyifli sohbetler eşliğinde tüm merak edilenler “Zahide Yetiş’le”de cevap bulacak.Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, yemek köşesinde birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalarının paylaşılacağı “Zahide Yetiş’lede bugün Estetik Ve Plastik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Fatih Dağdelen ile "Kombine estetik ne demektir, tek ameliyatla birçok estetik operasyon yaptırmak doğru mu", "Cildimiz neden ve nasıl yaşlanıyor", "Cilt neden sarkar", "Ciltteki sarkmalar kaç yaşında başlar", "Cilt sarkmasını önlemenin yolları nelerdir", "Ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemleri neler", "Botoks yılan zehiri midir", "Dolgular nerelerde kullanılır", "Yüz germe operasyonları nasıl yapılıyor", "Yüz germe operasyonunun ömrü ne kadardır", "Göz kenarındaki kaz ayağı çizgileri nasıl yok olur", "Üst göz kapağı düşüklüğünden nasıl kurtulabiliriz" ve "Dudak üstündeki çizgilerden nasıl kurtulabiliriz" konuları konuşuluyor. Ayrıca Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel ile bayram temizliğine dair bir çok öneriler ve hayatımızı kolaylaştıran püf noktalar konuşuluyor.

Aradığınız her şey Zahide Yetiş’lede...

 

 

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.