Rubato Zamanı Bayram Özel 1. Bölüm

 

Rubato grubu ve çok özel konukları, izleyicileri büyüleyecek canlı performanslarla bayramda herkesin özlediği bir müzik şölenine imza atıyor. 
Usta müzisyenleri Fatih Ahıskalı, Göksun Çavdar, Özer Arkun ve Eralp Görgün’den oluşan Rubato grubu bayramın 1. günü birbirinden usta isimleri konuk ediyor. Selami Şahin, Gökhan Tepe ve Suzan Kardeş’in konuk olacağı Rubato Zamanı ile bayramın tadı Show TV’de çıkacak. 
Programda neler mi olacak? Klasik şarkılara getirilen şaşırtıcı yorumlar, bir araya gelmesi bile başlı başına olay olan güçlü isimlerin düetleri, kendi tarzlarında isim yapmış seslerden duymaya alışık olmadığımız şarkılar, oyunculukları yanında müzikle ilgili yetenekleriyle de hayran bırakan renkli konuklar…

 

İyi müziği ve usta müzisyenleri ekran başında görmeyi özleyenler için hasret sonunda bitiyor!
Samimi sohbeti ve unutulmaz şarkılara yaptığı eşsiz yorumlarıyla Rubato, birbirinden ünlü konuklarıyla birlikte evlerinize konuk oluyor. 

Usta müzisyenleri Fatih Ahıskalı, Göksun Çavdar, Özer Arkun ve Eralp Görgün’den oluşan Rubato ve çok özel konukları, izleyicileri büyüleyecek canlı performanslarla herkesin özlediği bir müzik şölenine imza atıyor. Türkiye’nin usta müzisyenlerinden oluşan ve sevilen şarkılarıyla dinleyicilerini büyüleyen Rubato, her bölümde özel konuklarıyla bir araya gelerek izleyicilerini müzik türleri arasında bir yolculuğa çıkarıyor.