Kendine İyi Bak 421. Bölüm

Kendine İyi Bak 421. Bölümünde; Türkiye’nin sevdiği Anne-Oğul Naciye Teyze Ve Mevlüt Acaroğlu Kendine İyi Bak mutfağında hünerlerini sergiledi. Anne-Oğul “Ev Baklavası” ve “Etli Ekmek” tarifi verirken, Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel "Anjelik Erik Şerbeti" tarifi verdi. Almanya’dan geldi, Türkiye’de fırtınalar estirdi. “Mutluyum” şarkısı, samimi itiraflarıylA MR Jade program konuğu oldu. Ramotoloji Uzmanı Doç. Dr. Bünyamin Kısacık Romatoid Artrit nasıl bir hastalıktır, belirtileri nelerdir, nasıl tedavi edilir sorularını yanıtlarken, Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Serhat Önal, No Touch Lazer hakkında merak edilenleri anlattı. 

*NACİYE TEYZE VE OĞLU MEVLÜT /FENOMENLER

Türkiye’nin sevdiği Anne-Oğul Naciye Teyze Ve Mevlüt Acaroğlu Kendine İyi Bak mutfağında hünerlerini sergiledi… “Ev Baklavası” ve “Etli Ekmek” tarifi… 

*MELTEM AÇIKEL’den “Anjelik Erik Şerbeti” tarifi…


*MR JADE- ŞARKICI

Almanya’dan geldi, Türkiye’de fırtınalar estirdi! “Mutluyum” şarkısı, samimi itiraflarıyla…


 *SERHAT ÖNAL- GÖZ HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ UZMANI

Kişiye özel no touch lazer nedir? Lazer tedavisinden sonra numara yükselir mi? Akıllı lens nasıl uygulanır?

*DOÇ. DR. BÜNYAMİN KISACIK- ROMATOLOJİ UZMANI

Romatoid artrit nasıl bir hastalıktır? Romatoid artritin belirtileri nelerdir? Romatoid artrit nasıl tedavi edilir?

 

Hayat senin baktığın kadar güzel! Yepyeni lezzetler keşfet, farklı insanlarla tanış, daha fazla bilgilen, her zaman sağlığına dikkat et ama hepsi için önce Kendine İyi Bak! Sağlık alanında yeni gelişmeler, tedavi yöntemleri, sağlıklı zayıflama, estetik, göz-diş problemleri, ağrılar, kalp hastalıkları, beyin rahatsızlıkları gibi sağlıkla ilgili tüm sorunların ekrana geleceği Kendine İyi Bak'ta, Ebru Akel ünlü şefler, yemek bloggerları, diyetisyenler ve birbirinden ünlü konukları ağırlayacak.