Gel Hemşerim 5. Bölüm

Gel Hemşerim'in 5. Bölümünde; Serhat bey, başta ailesi olmak üzere kendisine çok şey kaybettiren, artık nihayet kurtulduğu kötü alışkanlığından sonra hayatında beyaz bir sayfa açıyor ve soluğu Gel Hemşerim’de alıyor… Bakalım büyük ödülü kazanıp sıkıntılarından kurtulabilecek mi?

Hayatında kendisi için hiçbir şey yapmadığını ve artık kendisini geliştirmek için yaşayacağını söyleyen güzel yarışmacı Barış Hanım yarışmaya öyle bir geldi ki ortalık bir anda karıştı… Sunucu Rüştü Onur Atilla ve hemşeri jürisinin zor anları sizi çok güldürecek, görülmeye değer bu eğlenceli anları sakın kaçırmayın!
Mesleği mezarcılık olan Selçuk Bey işini öyle esprili öyle doğal anlattı ki, Gel Hemşerim’de kahkaha tufanı koptu… Yüksek enerjisiyle programa renk katan Selçuk beyin hikayeleri sizleri de çok güldürecek!

 

Gel Hemşerim kendi yaşadıkları çevrenin en meşhurları, doğdukları toprakların en sevilenleri, muhabbetine doyum olmaz, insanlığından sual olunmaz gizli kahramanlarını memleketin dört bir yanından topluyor ve onlarla hem milli hem de tatlı dilli bir takım kuruyor. Gizli kahramanlar tam bir takım oyunu sergileyecekler ve memleketin her köşesinden gelen hemşerilerine para kazandırmak için sunucuyla birlikte taş üstünde taş bırakmayacaklar!

Rüştü Onur Atilla’nın sunumuyla Gel Hemşerim, Show TV’de sizleri bekliyor.