Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 569. Bölüm

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin 569. Bölümünde; Kimlikte 20 yaşında ama gerçekte 18 yaşında olan Vanlı Belkıza, 14 yaşında babası tarafından altın karşılığında kendisinden yaşça büyük bir erkekle evlendirildiğini söyledi. Stüdyoya gelen mağdur damat Mehmet şok iddialarda bulundu. Bu iddiaları destekleyecek olan ihbarlar arka arkaya gelmeye başladı.

Mithat, ağustostan bu yana kayıp olan karısı Mine için Vazgeçme'ye başvurdu.  Vazgeçme ekibi Mithat'ın evinin önünden araca binerek çalıştığı iş yerine gitti. Mithat'ın söylediği hızda giderek kaç dakikada gittiğini öğrendiler. Mithat, kayıp olan 3 saatte ne yaptığını açıklayamadı. 

Mithat, ağustostan bu yana kayıp olan karısı Mine için Vazgeçme'ye başvurdu. Vazgeçme ekibi Mithat'ın evinin önünden araca binerek çalıştığı iş yerine gitti ve orada araştırma yaptı. Mithat'ın iş arkadaşı canlı yayına bağlandı ve Mithat'ın ifadelerini yalanlayacak açıklamalarda bulundu. Mithat'ın o saatte kahvaltı yapamayacağını ve otele habersiz bir şekilde giriş çıkış yapılamayacağını söyledi.

ÖNE ÇIKANLAR