Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 555. Bölüm

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme'nin 555. Bölümünde; Mithat, ağustostan bu yana kayıp olan karısı Mine için stüdyoya geldi. Mine'yi arayan ailesi Mithat'ı suçladı. Mithat, eşinin kaybolduğu gün yaşadıklarını Vazgeçme stüdyosunda anlattı. Mine'nin arkadaşı Buse stüdyoya gelerek gerçekleri anlattı. Mine'nin hayatında bir kişi daha olduğunu söyledi. 

Mine'nin arkadaşı Buse stüdyoya gelerek gerçekleri anlattı. Mine'nin hayatında bir kişi daha olduğunu söyledi. Buse, Mithat'ın Mine'ye boşanmaması için yalvardığını iddia etti.

18 yaşındaki Dilan arkadaş kurbanı oldu. Kızlarından haber alamayan aile, çareyi Vazgeçme'de buldu. Kayıp Dilan stüdyoya tekrar geldi. Dilan'ı sahiplendiği iddia edilen Menekşe de stüyoya gelerek Dilan'ın anne ve babasıyla yüzleşti. Dilan, Elazığ'a ailesine dönmek istemediğini söyledi.

Gümüşhane'de esrarengiz bir olay yaşandı. Hasan Germiç kayboldu ve 7 yıl sonra kemikleri bulundu. Kemiklerin Hasan Germiç'e ait olduğu kesinleşti. Bulunan kemiklerin incelemesi tamamlandı. Cevahir'in eltisi Emine'nin iddiaları konuşulurken canlı yayına bağlanan gizli tanık, Cevahir ile Ferhat'ı beraber gördüğünü söyledi.

ÖNE ÇIKANLAR