Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 540. Bölüm

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin 540. Bölümünde; Şerife, ailesinden hesap sormak ve onlarla yüzleşmek istiyor. Bilal'le yaşadığı ilişkiyi kimse kabul etmediği için ailesine karşı olan Şerife, canlı yayında ablasıyla yüzleşti. Şerife, ablasının kocasını aldattığını söylerken ablası ise Bilal'in Şerife'yi erkeklere götürdüğünü ve Bilal'i bu yüzden istemediklerini söyledi. 

13 yıl önce kayıplara karışan Denizlili Bayram Tosun cinayeti aydınlandı. Keziban ve Kemal'in itirafından sonra Veysel de cinayeti işlediğini kabul etti. Savcı karşısında anbean cinayeti nasıl işlediğini anlattı. Savcı tutuklanmalarını istedi. 

Ali, sokakta tanışıp sevgili olduğu Fatma'nın kendsini dolandırdığını söyledi. Fatma iddiaları yalanladı ve abi-kardeş gibi olduklarını söyledi. Fakat Fatma'nın ifadesiyle çelişen fotoğraflar ortaya çıktı. Fatma'nın kocası Necmettin Bey canlı yayına bağlanarak, Fatma'nın Ali'yle fotoğrafını gördüğünü bunun üzerine Ali'yi aradığını, Ali'nin kendisine "Fotoğraflar fotomontaj!" dediğini söyledi.

31 Aralık 2009'dan sonra ortalardan kaybolan Süslü Bayram dosyasında sona gelindi. Gelen itiraflar ve ortaya çıkan gerçekler sonrasında Keziban, Veysel ve Kemal gözaltına alınmıştı. Savcı karşısına çıkan Veysel, cinayeti işlediğini itiraf etti. Veysel, Keziban ve Kemal mahkeme tarafından; tasarlayarak kasten öldürme suçundan tutuklandı.

Ali, sokakta tanışıp sevgili olduğu Fatma'nın kendsini dolandırdığını söyledi. Fatma iddiaları yalanladı ve abi-kardeş gibi olduklarını söyledi. Canlı yayına gelen Fatma ve Ali'nin yüzleşmesini tüm Türkiye'ye takip etti.

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme; Esra Kelebek'le ilgili kısımlara yayın durdurma kararı. (Ali Kılıçarslan - Fatma Kelebek)

ÖNE ÇIKANLAR