Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 539. Bölüm

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin 539. Bölümünde; 13 yıl önce kayıplara karışan Denizlili Bayram Tosun cinayeti aydınlandı. Keziban'ın itirafları ve deliller sonrası Veysel, Keziban ve Kemal canlı yayında gözaltına alındı. Kemal, Denizli emniyeti tarafından Bayram Tosun'un cesedini gömdükleri dere yatağına götürüldü ve keşif çalışması yapıldı.

 Zonguldak Ereğli'den gelen Ali Kılıçarslan, 2010 yılında kanserden vefat eden eşini kaybettikten sonra 2020 yılında sokakta tanışıp sevgili olduğu Fatma Hanım tarafından dolandırıldığını iddia ederek Vazgeçme'ye başvurdu.

Mehtap ve kocası Bilal stüdyoda yüzleşti. Stüdyoyu terk eden Bilal yeniden stüdyoya geldi. Mustafa canlı yayına bağlandı ve Bilal'le Şerife'nin sevgili olup olmadığını bilmediğini söyledi. Şerife'yle Bilal'in beraber olup olmadığı sorusu üzerine Bilal sinirlendi ve stüdyoyu terk etti. 

26 yaşında ve 3 çocuk annesi Aygül Umut, 22 gündür kayıp. 3 çocuğunu bırakıp giden Aygül'ü bulmak için babası Cengiz Bey ve annesi Hacize Hanım Vazgeçme programına başvurdu. Kızlarını arayan anne ve baba Aygül'e seslendi. 

 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme; Esra Kelebek'le ilgili kısımlara yayın durdurma kararı. (Ali Kılıçarslan - Fatma Kelebek)

ÖNE ÇIKANLAR