Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 537. Bölüm

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin 537. Bölümünde; Vazgeçme ekibi cinayetin işlendiği o apartmana gitti. Cinayetin ardından Mustafa'nın 3. kattan nasıl indirildiği ise büyük bir soru işareti. Ayrıca çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Komşu Tülay ve Nazmiye'nin babası Berber Ahmet'in ilişkisi olduğu iddiasına Tülay ne söyleyecek? 

Terzi Gülüzar'dan büyük itiraf geldi. Ortaya çıkan bir telefon görüşmesinde Terzi Gülüzar, Ali Bayram'ı arayıp hesap sordu fakat sonrasında Nazmiye'ye poşet verdiğini itiraf etti. 

Yasak aşkın tarafları stüdyoda karşı karşıya geldi. Stüdyoya gelen Mehtap, "Ali'yle plan yapıp, kocamı elimden aldılar!" dedi." Şerife ise "Herkes kocasına sahip çıksın!" yorumunda bulundu, Bilal'le birlikteliği olmadığını söyledi. 

Şok eden itiraf canlı yayında geldi. Keziban, Bayram'ın olay günü evlerine gelip gittiğini söylemişti. Fakat Bayram Tosun'un HTS kayıtlarına göre o gece Keziban'ın evine hiç gitmediği ortaya çıktı. Keziban, Bayram'la iki kez birlikte olduğunu önce inkar etti, sonrasında ise ilişkilerini itiraf etti. Ayrıca kocası Veysel'in de bu ilişkiyi bildiğini söyledi. Keziban, gerçekleri söylecek mi?

Esen ve 24 gün evli kaldığı kocası İzzet'in yüzleşmesinde karşılıklı iddialarda bulunuldu. Esen, İzzet'in çocuğunu kemerle dövdüğünü ve İzzet'in odasında yumruk ve tırnak izleri olduğunu söyledi. 

Vazgeçme, İzzet'in evine gitti. İzzet, Esen'in aldığı hediyelerin parasını istediğini söyledi ve aynı zamanda Esen'in iddialarını yalanladı.

 

 

ÖNE ÇIKANLAR