Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 536. Bölüm

Didem Arslan Yılmaz'ın 536. Bölümünde; Büyük yüzleşmenin ikinci gününde Esen'e bir ihbar geldi. Yayına bağlanan gizli bir tanık, Esen'in aslında yalan söylediğini, Esen'in ilk eşini aldattığını söyledi. Bu iddialar karşısında Esen sinirlendi ve gizli tanığın söylediklerini kabul etmedi. Gizli tanık ise; "Esen, İzzet'in yeni kurbanı!" iddiasında bulundu.

Canlı yayında büyük bir yüzleşme yaşandı. Şerife, babasından şikayetçi olurken annesi Fadime, Şerife'nin 17 yaşındayken kaçtığın, çoban'ın da evli olduğunu söyledi. Şerife ise "Kaçmaya mecbur kaldım!" dedi. Anne-kızın yüzleşmesinde tansiyon yükseldi.

Veysel'in ablası Hacer ilk kez stüdyoya geldi. Abla-kardeşin yüzleşmesinde karşılıklı suçlamalarda bulunuldu. Hacer, Veysel'in Bayram'ı inşaatta öldürdüğünü söyledi. Veysel Hacer'in iddialarını kabul etmedi ve çarpıcı bir iddia ortaya attı. Bayram'ın Hacer'e aşık olduğunu söyledi.

Didem Arslan Yılmaz, Keziban ve Bayram Tosun arasındaki telefon görüşmelerini ekrana getirdi. Süslü Bayram ile ne konuştuğu sorulduğunda Keziban'ın tutarsız cevapları dikkat çekti. Önce görüşmeleri inkar etti. Daha sonra Bayram'ın kendisiyle birlikte olmak istediğini ve bunu kabul etmediğini söyledi. Son görüşmelerini kocası Veysel'in de dinlediğini itiraf etti.

ÖNE ÇIKANLAR