Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 442 Bölüm

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin 442. Bölümünde; Mersin'de yaşayan 73 yaşındaki Yılmaz Kılınç'ın 10 yıl önceki sır cinayetinin faillerinin bulunması için kızı Mercan Öz ve oğlu Murat Kılınç Vazgeçme'ye başvurdu. Yılmaz Kılınç'ın ölümünden sorumlu tutulan Rukiye Kılınç, şüphe oklarının kendisine çevrilmesinin ardından kayıplara karışmıştı. Didem Arslan Yılmaz, Rukiye'nin eşi Yılmaz Kılınç'ın vahşice öldürüldüğü gün annesi Halime Bacak'ın da barkada olduğunu söyledi.

16 yaşındaki Gamze Sakallıoğlu, 24 Ocak’ta Bodrum’da esrarengiz bir şekilde evinde ölü bulundu. Anne Turcen Sakallıoğlu ve baba Mehmet Sakallıoğlu, Vazgeçme’ye başvurdu. Kızlarının ölümüyle ilgili şüpheli olarak görülüp 4 ay cezaevinde kalan anne ve baba kızlarını gerçek katilinin bulunması için Didem Arslan Yılmaz’dan yardım istedi.

6 yıl önce 88 yaşındayken Antalya, Manavgat'a bağlı Evrenseki köyünde kaybolan Gülsüm Nine, o günden sonra bir daha kimse tarafından görülmedi. Gülsüm Çınar'ın kızı Türkan Şeker, annesine ne olduğunu bulabilmek için Vazgeçme'ye başvurdu. Türkan Şeker'in kızı Sacide'nin Gülsüm Çınar'ın kaybolduğu gün eniştesi Mustafa Avcı ile 500 kez mesajlaştığı ortaya çıktı.

ÖNE ÇIKANLAR