Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 440. Bölüm

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin 440. Bölümünde; Antalya’da yaşayan ve 2 aydır kayıp olan 17 yaşındaki Nurdan Şaşmaz’ın annesi Feriha Şaşmaz Vazgeçme’ye başvurdu. Kızının daha önce 8 kez evden kaçtığını söyleyen anne, kızının Hasan Ali adlı şahsın yanında olabileceğini söylemişti. Vazgeçme ekibi 49 gündür kayıp olan Nurdan'ı buldu. Nurdan, canlı yayına bağlananarak annesi ile konuştu.

6 yıl önce 88 yaşındayken Antalya, Manavgat'a bağlı Evrenseki köyünde kaybolan Gülsüm Nine, o günden sonra bir daha kimse tarafından görülmedi. Gülsüm Çınar'ın kızı Türkan Şeker, annesine ne olduğunu bulabilmek için Vazgeçme'ye başvurdu. Türkan Şeker'in kızı Sadice Can, Didem Arslan Yılmaz'a mektupm yazarak, bilinmeyenleri anlattı.

Mersin'de yaşayan 73 yaşındaki Yılmaz Kılınç'ın 10 yıl önceki sır cinayetinin faillerinin bulunması için kızı Mercan Öz ve oğlu Murat Kılınç Vazgeçme'ye başvurdu. Yılmaz Kılınç'ın ölümünden sorumlu tutulan Rukiye Kılınç, şüphe oklarının kendisine çevrilmesinin ardından kayıplara karışmıştı. Rukiye ve Yılmaz Kılınç'ı tanıştıran Zekeriya yayına bağlandı. Rukiye'nin o dönem Yılmaz hoca için 30 Kilometre yol yürüyüp kaçarak geldiğini söyledi.

ÖNE ÇIKANLAR