Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 432. Bölüm

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 432. Bölümünde; Kars’ın Kağızman ilçesinden gelen Yıldız Yıldırım ve Yunus Yıldırım 18 yaşındaki kızları Emine Yıldırım’ın çoban Saddam Yıldırım tarafından kaçırıldığını ileri sürdü. Çaresiz aile Didem Arslan'dan yardım istemişti. Didem Arslan Yılmaz, canlı yayında güzel haberi verdi. Kayıp Emine bulunup jandarmaya götürüldü.

6 yıl önce 88 yaşındayken Antalya, Manavgat'a bağlı Evrenseki köyünde kaybolan Gülsüm Nine, o günden sonra bir daha kimse tarafından görülmedi. Gülsüm Çınar'ın kızı Türkan Şeker, annesine ne olduğunu bulabilmek için Vazgeçme'ye başvurdu. Gülsüm Nine'nin kızı Türkan Şeker, kız kardeşi Ayşe Avcı ve kocası Mustafa Avcı'dan şüphelendiğini söylemişti.  Bugün ilginç bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Gülsüm Çınar, öldürülüp ahırdaki gizli kapıdan çıkarıldı.

Vazgeçme ekibi geçtiğimiz haftalarda Sabriye Acan'ı 22 gün boyunca haber alınamayan kızı Cansu Acan'a kavuşturmuştu. Didem Arslan, Cansu'yu bulup anneannesi Elveda Hanım'a teslim etmişti. Cansu'nun yeninden kaçtığı ve Ödemiş'te yaşayan evli Özmen isimli kişinin yanına sığındığı öğrenilmişti. Vazgeçme ekibi harekete geçerek Cansu'yu Ödemiş'ten İstanbul'a getirdi. Cansu'nun evli sevgilisi Özmen yayına bağlanarak, iddialara yanıt verdi.

ÖNE ÇIKANLAR