Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 430. Bölüm

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin 430. Bölümünde; Kars’ın Kağızman ilçesinden gelen Yıldız Yıldırım ve Yunus Yıldırım 18 yaşındaki kızları Emine Yıldırım’ın çoban Saddam Yıldırım tarafından kaçırıldığını ileri sürdü. Didem Arslan'dan yardım isteyen çaresiz aile, şoke eden iddialarda  bulundu.

Vazgeçme ekibi geçtiğimiz haftalarda Sabriye Acan'ı 22 gün boyunca haber alınamayan kızı Cansu Acan'a kavuşturmuştu. Didem Arslan, Cansu'yu bulup anneannesi Elveda Hanım'a teslim etmişti. Cansu'nun yeninden kaçtığı ve Ödemiş'te yaşayan evli Özmen isimli kişinin yanına sığındığı öğrenildi.

6 yıl önce 88 yaşındayken Antalya, Manavgat'a bağlı Evrenseki köyünde kaybolan Gülsüm Nine, o günden sonra bir daha kimse tarafından görülmedi. Gülsüm Çınar'ın kızı Türkan Şeker, annesine ne olduğunu bulabilmek için Vazgeçme'ye başvurdu. Gülsüm Nine'nin kızı Türkan Şeker, kız kardeşi Ayşe Avcı ve kocası Mustafa Avcı'dan şüphelendiğini söylemişti. Damat Mustafa Avcı ile yasak yaşadığı iddia edilen Türkan Şeker'in yeğeni Nazan canlı yayına bağlandı. Nazan, iddiaları redderken, teyzesinin yasak aşkının olduğunu söyledi.

Mersin'de yaşayan 73 yaşındaki Yılmaz Kılınç'ın 10 yıl önceki sır cinayetinin faillerinin bulunması için kızı Mercan Öz ve oğlu Murat Kılınç Vazgeçme'ye başvurdu. Yılmaz Kılınç'ın ölümünden sorumlu tutulan Rukiye Kılınç, şüphe oklarının kendisine çevrilmesinin ardından kayıplara karışmıştı. Rukiye'nin abisi Veli Bacak'ın eski eşi Havva Bacak ve babası Numan Dinçer stüdyoya geldi. Eski yenge, Rukiye hakkında akılalamaz iddialarda bulundu. Eski yenge, Rukiye'nin Murat'tan hoşlandığını ve adını dilinden hiç düşürmediğini söyledi.

ÖNE ÇIKANLAR