Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 421. Bölüm

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin 421. Bölümünde; 6 yıl önce 88 yaşındayken Antalya, Manavgat'a bağlı Evrenseki köyünde kaybolan Gülsüm Nine, o günden sonra bir daha kimse tarafından görülmedi. Gülsüm Nine'nin kızı Türkan Şeker, annesine ne olduğunu bulabilmek için Vazgeçme'ye başvurdu. Gülsüm Nine'nin oğlu Ahmet ve diğer kızı Neriman canlı yayına bağlandı ve Türkan ile Didem Arslan Yılmaz'ın sorularını yanıtladı.

8 yıl önce Çorlu’da katıldığı doğum günü partisinde 5. kattan düşerek şüpheli bir şekilde ölen 19 yaşındaki Serpil Kehribar’ın annesi Nihal Kehribar Vazgeçme’ye başvurdu. Acılı anne, Didem Arslan Yılmaz’dan kızının şüpheli ölümünün aydınlatılması için yardım istedi. Didem Arslan Yılmaz, Serpil'in ölüm raporunu açıkladı.

Mersin'de yaşayan 73 yaşındaki Yılmaz Kılınç'ın 10 yıl önceki sır cinayetinin faillerinin bulunması için kızı Mercan Öz ve oğlu Murat Kılınç Vazgeçme'ye başvurdu. Yılmaz Kılınç'ın ölümünden sorumlu tutulan ve kayıplara karışan eski eş Rukiye Öz'ün savunmasında verdiği ifadelerin aksini ispatlayacak deliller konuşuldu. Rukiye Öz'ün kardeşi Havva canlı yayına bağlandı ve Rukiye ile ilgili açıklamalarda bulundu.

ÖNE ÇIKANLAR